Komórka: 509556636

O mnie

"To co możesz zobaczyć w moich portretach, to że nie bałam się zakochać w tych osobach." - Annie Leibovitz

Nazywam się Agata.

Dlaczego zostałam fotografem?

Odkąd byłam dzieckiem czułam, że widzę więcej, że jestem bardziej wrażliwa niż inni. I o ile kiedyś wydawało mi się to słabością czy wadą – dziś wiem, że ta wrażliwość i empatia to jedne z moich największych zalet.

Jak  wiele kobiet po urodzeniu pierwszego dziecka i tym samym wywróceniu mojego dotychczasowego świata do góry nogami, poczułam silną potrzebę tworzenia, realizowania się w sposób artystyczny i z biegiem czasu także zawodowy. Jako matka wiem, jakie emocje wywołują we mnie zdjęcia moich dzieci i jak szybko płynie czas. I jak ważne jest kolekcjonowanie tych ulotnych chwil, zatrzymywanie ich na fotografiach.

Kocham to co robię, wkładam w to całe swoje serce. Fotografia jest dla mnie spełnieniem marzeń, moją  podróżą w przeszłość i drogą ku przyszłości.

Wielka siłą i inspiracją jest dla mnie moja rodzina, to dla nich chcę się bezustannie uczyć i doskonalić, aby byli ze mnie dumni i abym ja mogła być dumna z siebie i z tego co robię 🙂

A jako kobieta spełniona jestem jednocześnie lepsza matką i żoną.

Dlatego, że widzę więcej – w Was również zobaczę coś wyjątkowego. Stworzę piękną pamiątkę, na którą zasługujecie. Możecie mieć pewność, ze poświęcę Wam 100% uwagi i dostrzegę to, co w Was niezwykłe.

Fotografując – uwielbiam zatrzymywać Wasze uczucia – miłość, szczęście, abyście potem patrząc na zdjęcia czuli łączące Was emocje jeszcze przez długi czas i oby ta pamiątka została z Wami na zawsze. Bo o ile nie możemy cofnąć czasu – ja potrafię zatrzymać go dla Was w absolutnie wyjątkowy sposób.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, więc możecie być pewni, że Wasze dzieci w trakcie sesji będą doskonale zaopiekowane.

Dlatego jeżeli zależy Ci na wyjątkowych fotografiach Twoich i Twojej rodziny – ZAPRASZAM